Europejskie studia problematyki przestępczości

Celem studiów jest doskonalenie kadr zatrudnionych w organach sądowych, skarbowych, celnych, prokuratorskich, policyjnych i straży granicznej oraz doskonalenie wiedzy niezbędnej dla konceptualizacji programowania, zwalczania i zapobiegania przestępczości.

Słuchaczami mogą być absolwenci wszystkich kierunków, a w szczególności osoby zatrudnione w organach sądowych, skarbowych, celnych, prokuratorskich, policyjnych i straży granicznej – legitymujące się dyplomem ukończenia studiów wyższych. Zgłoszenia indywidualne bądź przez instytucje.

Adres:     Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź
Telefon:     (48) 42 635-46-31; 42 665-58-21
Fax:     (48) 42 635-46-31
Email:     aflorek@wpia.uni.lodz.pl

System zjazdowy 3-4 razy w semestrze, czwartki w godz. 11-17, piątki w godz. 9-16.30. Możliwość uczestniczenia w szkoleniu w Niemczech ok 7-8 dni początek lipca /dodatkowa opłata/ Warunkiem otrzymania świadectwa ukończenia studiów podyplomowych jest napisanie pracy końcowej.

3 500 zł istnieje możliwość rozłożenia opłaty na II raty

mgr Anna Florek