Mediacje w sprawach gospodarczych z elementami wiedzy pozaprawnej

Celem studiów jest w szczególności podniesienie kompetencji zawodowych w obszarze mediacji w sprawach gospodarczych oraz wiedzy pozaprawnej przydatnej do pomocy stronom przy rozwiązywaniu spraw cywilnych o charakterze gospodarczym wśród 90 mediatorów z obszaru odpowiadającemu obszarowi właściwości miejscowej sądów apelacyjnych w Białymstoku, w Łodzi      i w Warszawie.

Dodatkowe informacje: https://www.wpia.uni.lodz.pl/studia/studia-podyplomowe/studia-podyplomowe-dla-mediatorow-z-zakresu-mediacji-w-sprawach-gospodarczych-z-elementami-wiedzy-pozaprawnej-dla-mediatorow-z-obszaru-odpowiadajacego-obszarowi-wlasciwosci-miejscowej-sadow-apelacyjnych-w-bialymstoku-w-lodzi-i-w-warszawie/studia-podyplomowe-dla-mediatorow-z-zakresu-mediacji-w-sprawach-gospodarczych-z-elementami-wiedzy-pozaprawnej.html

Absolwenci studiów wyższych (co najmniej studiów pierwszego stopnia).

Studia adresowane są do osób, które zostały wpisane na listę stałych mediatorów sądowych oraz na listy mediatorów prowadzone przez uczelnie wyższe i organizacje pozarządowe (z obszaru odpowiadającemu obszarowi właściwości miejscowej sadów apelacyjnych w Białymstoku, w Łodzi i w Warszawie), prowadzące mediacje w sprawach cywilnych, w tym gospodarczych.

Warunkiem rozpoczęcia rekrutacji mediatora na Studia jest zgłoszenie przez niego
uczestnictwa w Studiach.
2. Zgłoszenie uczestnictwa w Studiach polega na wypełnieniu i przesłaniu drogą
elektroniczną formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej Wydziału
Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego www.wpia.uni.lodz.pl/mediacje. Formularz
jest dostępny w terminach określonych w ust. 4.
3. Zgłoszenie uczestnictwa w Studiach w sposób, o którym mowa w ust. 2 jest równoznaczne
ze złożeniem podania o przyjęcie na Studia.
4. Ustala się następujące terminy zgłaszania uczestnictwa w Studiach:
1) I edycja studiów: 18 czerwca 2018 r. od godz. 10.00 do 11 września 2018 r. do godz.
15:00;
2) II edycja studiów: 18 czerwca 2019 r. od godz. 10.00 do 10 września 2019 r. do godz. 15.00

Informacja o przetwarzania danych osobowych dla osób uczestniczących w rekrutacji na studia podyplomowe oraz dla słuchaczy studiów podyplomowych:

Kierownik studiów:
dr hab. Rober Kulski
Katedra Postępowania Cywilnego II
e-mail: rkulski@wpia.uni.lodz.pl

Sekretariat studiów:
mgr Lidia Ścisło
Wydział Prawa i Administracji UŁ
ul. Kopcińskiego 8/12; 90-232 Łódź (pokój 2.36)
e-mail: lscislo@wpia.uni.lodz.pl