Metody wspierania relacji międzyludzkich – coaching życiowy

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Studia podyplomowe ukierunkowane są zarówno na kształcenie wykwalifikowanych specjalistów w zakresie wspierania rozwoju kompetencji społecznych jak i doskonalenie umiejętności
interpersonalnych u osób nastawionych na własny rozwój osobisty.
Głównym celem kształcenia jest przekazanie profesjonalnej wiedzy i umiejętności z zakresu coachingu życiowego opierającej się na mechanizmach i rozwiązaniach socjologicznych i psycho-społecznych.

Studia mają także na celu propagowanie idei life coachingu w Polsce w zgodzie z międzynarodowymi standardami przyjętymi dla tej specjalizacji.

Nacisk położony jest na przekazanie specjalistycznej wiedzy, wypracowanie umiejętności związanych z pracą z ludźmi i wykreowanie postawy pro-aktywnej, wspierającej realizację życiowych celów i ambicji. Kształcenie w tym zakresie daje więc zarówno możliwość pozyskania nowoczesnych narzędzi przydatnych w praktyce zawodowej, jak i we własnym życiu.
Integralną częścią programu jest szkolenie oparte na modelu Transforming CommunicationTM, warsztatu kreowania przestrzeni współpracy i porozumienia.

Więcej informacji znaleźć można na stronie:

Absolwenci różnych kierunków studiów co najmniej pierwszego stopnia zainteresowanych rozwojem kompetencji społecznych związanych z obszarem coachingu życiowego zarówno we własnym życiu, jak i w swojej praktyce zawodowej.
Mogą to być zarówno osoby rozpoczynające karierę zawodową i planujące pracę w charakterze life-coachów, niezależnych specjalistów – doradców personalnych i zawodowych, trenerów, jak również psychologów i socjologów chcących podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje, poszerzyć lub ukierunkować swoją wiedzę. Mogą być także inspiracją do dalszego rozwoju i zmian dla osób pragnących progresu we własnym życiu.

adres: ul. Rewolucji 1905 r. 41/43, 90-214 Łódź

telefon: 42 635-52-63, 501-028-692

e-mail:    studia@life-coaching.edu.pl

WWW: life-coaching.edu.pl

228 godzin dydaktycznych

dr Łukasz Marciniak

– kwestionariusz osobowy
– odpis albo poświadczona przez UŁ kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych
– 1 fotografia o rozmiarach 3,5 X 4,5 cm

Dokumenty należy składać w terminie do 5 października br.

MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW
Katedra Socjologii Organizacji i Zarządzania
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki

ul. Rewolucji 1905 r. nr 41/43

Dokumenty można przesłać pocztą z dopiskiem na kopercie „Studia podyplomowe Life-Coaching”
lub dostarczyć osobiście do sekretariatu studiów podyplomowych – pokój A 230 – w poniedziałki, wtorki i piątki w godzinach 10.00- 13.00,
lub pozostawiając w sekretariacie Instytutu Socjologii – pokój A 128 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.
Komplet dokumentów prosimy dostarczyć w kopercie lub teczce z dopiskiem „Studia podyplomowe Life-Coaching”

Informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać pod telefonem:
+42 635-52-63, 501-028-692

Kierownik studiów: prof. dr hab. Krzysztof Konecki