Property Manager – zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Wydział Zarządzania

Celem studiów jest dostarczenie słuchaczom profesjonalnej wiedzy w szczególności w zakresie innowacyjnego zarządzania nieruchomościami oraz ich komercjalizacja.

Pierwszy semestr jest wspólny dla wszystkich słuchaczy, na drugim semestrze należy wybrać jedną z trzech ścieżek kształcenia:

1. Property Manager – zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi
  2. Property Manager – zarządzanie obsługą techniczną nieruchomości
  3. Marketing Manager nieruchomości inwestycyjnych
                                                                                                                                                                    Studia organizowane są we współpracy z firmą ATHENA Property Management sp. z o.o.
    Patronem merytorycznym studiów podyplomowych została prestiżowa organizacja o zasięgu globalnym (PACFM) Polish Academy of Certification in Facility Management.

Dodatkowe informacje: http://www.zarzadzanie.uni.lodz.pl/tabid/1533/Default.aspx

Absolwenci studiów wyższych dowolnego kierunku zainteresowani problematyką związaną z zarządzaniem nieruchomościami. Od kandydatów oczekujemy otwartości na innowacyjność, potrzeby rozwijania kompetencji zawodowych oraz chęci rozwoju i kreatywności.

Adres: ul. Matejki 22/26, 90-237 Łódź

Telefon: 609 999 600; 42 635-62-38

E-mail: cgradowicz@gmail.com

170 godzin dydaktycznych

4 900 zł

dr Cezary Gradowicz

– odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,
– wypełniony formularz zgłoszeniowy (możliwość wypełnienia i wysłania go elektronicznie),
– jedno zdjęcie o formacie legitymacyjnym,
– skierowanie z zakładu pracy, jeśli będzie finansował koszty studiów.

Rekrutacja trwa do 30 września br.

O przyjęciu decyduje kolejność zapisu. Po zakończeniu naboru osoby, które zostały przyjęte, otrzymają zawiadomienie o wpisaniu ich na listę słuchaczy oraz terminie i miejscu rozpoczęcia zajęć.

MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW
Wydział Zarządzania
ul. Matejki 22/26
pokój 127
tel. 609 999 600; 42 635-62-38
e-mail: cgradowicz@gmail.com

Formularz zgłoszeniowy: http://zgloszenia.wz.uni.lodz.pl/property-manager-zarzadzanie-nieruchomosciami-komercyjnymi-formularz-zgloszeniowy/

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 15.00.

Kierownik studiów: dr Cezary Gradowicz