Rachunkowość i zarządzanie finansowe w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych

Wydział Zarządzania

Celem studiów jest przekazanie wiedzy z zakresu: zarządzania spółdzielniami i  wspólnotami mieszkaniowymi, uwarunkowań prawnych funkcjonowania spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, obowiązków podatkowych spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, zasad prowadzenia pozaksięgowej ewidencji kosztów zarządu nieruchomością wspólną, zaliczek uiszczanych na pokrycie kosztów zarządu, rozliczeń z innych tytułów na rzecz nieruchomości wspólnej we wspólnotach mieszkaniowych.

Dodatkowe informacje:

Uczestnikami studiów mogą być osoby posiadające dyplom ukończenia studiów wyższych dowolnego kierunku oraz wykazujące  zainteresowani zagadnieniami związanymi z tematyką spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Adres: ul. Matejki 22/26, 90-237 Łódź

Telefon:  (48 42) 635-62-57, (48 42) 635-50-51

E-mail:   marta.jasinska@uni.lodz.plaleksandra.lizinczyk@uni.lodz.pl

Dwa semestry

3400 zł (+ opłata z świadectwo 30 zł)

Marta Jasińska, Aleksandra Lizińczyk

• podanie o przyjęcie na studia
  • kwestionariusz osobowy
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych pierwszego lub drugiego stopnia (lub kserokopia poświadczona za zgodność z oryginałem przez UŁ – oryginał do wglądu)
  • jedno zdjęcie o wymiarach legitymacyjnych
  • skierowanie z zakładu pracy, jeżeli będzie on finansował koszty studiów.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc w przedziale od 14 do 60.

MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

Wydział Zarządzania UŁ