Rachunkowość i zarządzanie finansowe w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych

Wydział Zarządzania

Celem studiów jest przekazanie wiedzy z zakresu: zarządzania spółdzielniami i  wspólnotami mieszkaniowymi, uwarunkowań prawnych funkcjonowania spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, obowiązków podatkowych spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, zasad prowadzenia pozaksięgowej ewidencji kosztów zarządu nieruchomością wspólną, zaliczek uiszczanych na pokrycie kosztów zarządu, rozliczeń z innych tytułów na rzecz nieruchomości wspólnej we wspólnotach mieszkaniowych.

Dodatkowe informacje: http://www.zarzadzanie.uni.lodz.pl/tabid/1533/Default.aspx

Uczestnikami studiów mogą być osoby posiadające dyplom ukończenia studiów wyższych dowolnego kierunku oraz wykazujące  zainteresowani zagadnieniami związanymi z tematyką spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Dwa semestry

Marta Jasińska

• podanie o przyjęcie na studia
  • kwestionariusz osobowy
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych pierwszego lub drugiego stopnia (lub kserokopia poświadczona za zgodność z oryginałem przez UŁ – oryginał do wglądu)
  • jedno zdjęcie o wymiarach legitymacyjnych
  • skierowanie z zakładu pracy, jeżeli będzie on finansował koszty studiów.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc w przedziale od 14 do 60.

Miejsce składania dokumentów

Wydział Zarządzania UŁ