Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami prawa pracy

Studia te pozwalają na uzyskanie przez słuchaczy wiedzy, umiejętności i kompetencji zarówno z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi (w takich obszarach jak: rola działu personalnego w organizacji, controlling personalny, proces rekrutacji, assessment centre, systemy wynagrodzeń, zarządzanie kompetencjami, systemy oceny pracowniczej, zarządzanie rozwojem pracowników, proces coachingu i mentoringu, psychologia relacji, zarządzanie komunikacją wewnętrzną, kontrola stresu i emocji, efektywne motywowanie personelu), jak również z zakresu prawa pracy (w takich obszarach jak: zawarcie i ustanie umownego stosunku pracy, podstawowe prawa i obowiązki i odpowiedzialność stron stosunku pracy, elastyczne formy zatrudnienia).

Dodatkowe informacje: http://www.wpia.uni.lodz.pl/strefa-kandydata/studia-podyplomowe

Absolwenci studiów wyższych magisterskich lub licencjackich dowolnego kierunku.

Studia kierowane są przede wszystkim do menedżerów i praktyków zarządzania zasobami ludzkimi, a także do obecnych i przyszłych specjalistów działów personalnych. W szczególności należy mieć tu na myśli: pracowników działów kadr i płac oraz działów zarządzania zasobami ludzkimi, konsultantów czy doradców zawodowych.

Ponadto adresatami tych studiów mogą być również osoby zainteresowane takimi zagadnieniami jak: prowadzenie procesów rekrutacyjnych, metoda Assessment Centre i Development Centre, zarządzanie kompetencjami, zarządzaniem systemem ocen i rozwojem pracowników oraz rola działu personalnego i aspekty prawa pracy.

Wydział Prawa i Administracji UŁ

ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź

pok. 2.37, budynek B, II piętro

tel. 42 635-46-20

Obsługa administracyjna – mgr Sylwia Spętany

e-mail: sspetany@wpia.uni.lodz.pl

mgr Sylwia Spętany

Wymagane dokumenty:

• odpis albo poświadczona przez UŁ kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • podanie o przyjęcie na studia *
  • kwestionariusz osobowy *
  • 1 fotografia o wymiarach legitymacyjnych

*formularze te można pobrać ze strony internetowej Wydziału Prawa i Administracji, z zakładki poświęconej studiom podyplomowym.

Rekrutacja trwa do 30 września br.

Miejsce składania dokumentów:

Wydział Prawa i Administracji UŁ

ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź

pok. 2.37, budynek B, II piętro

tel. 42 635-46-20

Obsługa administracyjna – mgr Sylwia Spętany

e-mail: sspetany@wpia.uni.lodz.pl

Zjazdy odbywają się wyłącznie w soboty.

Kierownik studiów: dr hab. Tomasz Duraj, prof. nadzw. UŁ